Vandaag stellen wij Marjan Meems-Peters voor, mede-eigenaar van de ondernemingen Pure Water BV en Pure Water Shipping BV, en inmiddels al 22 jaar actief in de waterbranche.
Marjan heeft altijd een grote interesse gehad in de relatie tussen gezondheid en het product dat je als bedrijf levert. “De toegevoegde waarde die water heeft, maakt dat het voor mij niet alleen commercieel gedreven is. Ik vind het juist belangrijk dat de gezondheid van mensen centraal staat en dat je als bedrijf een maatschappelijke bijdrage kunt leveren.”
Ze haalt veel voldoening uit de diversiteit van haar werk en uit het begeleiden en zien groeien van mensen. “Ik denk dat ‘samen’ een heel belangrijk iets is. Als je het samen doet, kom je verder dan alleen. Dat is ook het mooie: de interactie met mensen. Of het nu gaat om medewerkers of klanten, samen kom je verder, en dat geeft juist de sjeu aan het werk.”
Haar persoonlijke missie sluit naadloos aan bij die van de organisatie, waarbij samenwerking een centrale rol speelt. “Bij Pure Water staan wij voor een optimaal waterklimaat binnen de particuliere sector, de kleinzakelijke markt en de scheepvaart. We willen een legionellaveilige waterkwaliteit realiseren. Onze missie is een combinatie van kwaliteitswaarborging, kennis, samenwerking en voortdurende ontwikkeling.”
Marjan is trots dat de organisatie in alle omstandigheden koers heeft weten te houden, zelfs wanneer het niet eenvoudig was. “Tijdens de economische crisis, tijdens corona en door allerlei hobbels op de weg heen, hebben we met het hele team onze doelstellingen altijd voor ogen gehouden. Dat resulteert nu in een prachtige groei. Er zijn best periodes geweest waarin het even spannend was, maar door de medewerkers en de klanten die ons trouw bleven, hebben we het kunnen waarmaken. Door vallen en opstaan hebben we de continuïteit weten te borgen. Het maakt me trots dat we dat met elkaar hebben kunnen realiseren. Je doet dit nooit alleen, ook Jan en ik niet. Je hebt elkaar nodig als team, en zo hebben we het altijd gedaan.”
Niet alleen terugkijkend op het verleden, maar ook in het heden ervaart Marjan veel trots. “De organisatie verandert en het maakt me trots dat iedereen daarin zijn rol speelt en deze ook pakt. Zo bouwen we naar een gezonde toekomst.”
Daarnaast toont Marjan veel waardering naar de langdurige samenwerkingen die Pure Water heeft opgebouwd. “Het maakt me trots dat wij met zowel medewerkers, leveranciers als klanten een jarenlange relatie aangaan. Dat een klant van vandaag over 10, 20 of zelfs 30 jaar nog steeds klant is. Daardoor bouwen zij mee aan de ontwikkeling van onze organisatie en blijven we van elkaar leren.”