Vandaag stellen wij Kees Leeuwis voor, 59 jaar en sinds april 2025 werkzaam als verkoopmanager bij de ondernemingen Pure Water BV en Pure Water Shipping BV.
Kees is bij het bedrijf terechtgekomen omdat hij Jan al 37 jaar kent vanuit een gezamenlijke vorige werkgever. “35 jaar geleden was hij ook mijn leidinggevende. Daarna hebben we altijd contact gehouden en dat is zó goed bevallen, dat we nu dagelijks met elkaar samenwerken.”
Als verkoopmanager is het Kees zijn doel om voor iedere klant een zo goed mogelijk drinkwatersysteem neer te zetten, afgestemd op de specifieke situatie en wensen. Maatwerk is daarbij belangrijk. “Een schip kost honderden euro’s per uur. Als ze dan vier uur aan de kant moeten omdat ze maar één hydrofoor hebben, wordt dat al snel een dure grap. Als ze er twee hebben, kunnen ze de pomp overzetten, ons bellen en dan kunnen we allemaal ons werk blijven doen. Zo houden zij water en kunnen wij tegelijkertijd de pomp vervangen. Geen paniek nodig.”
Juist dat maatwerk maakt zijn werk interessant. Kees is er trots op wanneer hij een oplossing weet te vinden voor situaties die op het eerste gezicht misschien onmogelijk lijken. “Ik word er trots van als we een volledig watersysteem kunnen bouwen op een onlogische plek. Of in situaties waarin een andere aanbieder het niet voor elkaar krijgt, maar wij wel. Het plaatsen van een volledig systeem, ondanks alle mogelijk- en onmogelijkheden die de situatie met zich meebrengt.”
Dat meedenken en zoeken naar oplossingen komt in verschillende onderdelen van zijn werk terug. “Ik vind het leuk om installaties te doen, voorstellen te maken, met mensen te praten en uiteindelijk ook het systeem te verkopen. Onderhoud hoort daar natuurlijk bij, maar vooral de installatie vind ik leuk. Het is mooi als iemand met een vraag over zijn drinkwaterinstallatie bij ons komt en we er vervolgens samen voor zorgen dat er een goed werkende en goed zuiverende installatie komt.”
Volgens Kees komt het dan ook maar zelden voor dat een installatie écht niet geplaatst kan worden. “In 99% van de gevallen is het mogelijk om een oplossing te vinden en een goed werkende drinkwaterinstallatie te plaatsen.”